Hakkımızda

Kurumunuz İçin En Doğru Çözümler

Biz Kimiz?

Fonksiyon, yazılım çözümlerinin seçimi ve uygulanması ile ilgili ihtiyaç duyulabilecek tüm bilgilere cevap verebilen ürün bağımsız bir yazılım şirkettidir.

Fonksiyon Yazılım kullanıcılara iş yazılım çözümlerini kolay, güvenli ve hızlı değerlendirme olanağı ve farklı kriterlerde pazar araştırma verilerini içeren ayrıcalıklı bilgileri de sağlar. Profesyonel danışmanlık servisleri, kurumların özel ihtiyaçlarına uygun olarak verilebilmektedir.

Fonksiyon Yazılım, 10 yılı aşkın sektör bilgisi, sürekli güncellenen teknolojik araçları ve uzmanlar tarafından sağlanan profesyonel danışmanlık hizmetleri ile iş yazılımları alanında kurumlara destek sağlamaktadır.

Fonksiyon Yazılım 6 yıldır eğitim yönetim sistemleri üzerine yazılımlar geliştiriyor. Müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarına yönelik iş akışlarını kolaylaştırmak ve hızlandırmak için EYSİS’i geliştirmeye aralıksız devam ediyor.

Eysis LMS altyapısı ile kullanıcılarınıza E-eğitimler (Videolar, Adobe Connect ve Click Meeting Bağlantıları, PPT Dökümanlar) sunabilir, Online Sınavlar uygulayabilir ve raporlayabilirsiniz.

Fonksiyon Yazılım olarak

Neler Yaparız?

Kurumunuz için

Online Eğitim Sistemleri

EYSİS, kurumunuzdaki eğitim süreçlerini yönetmek için tasarlanmış bir yönetim sistemi yazılımıdır. Öğrenci kaydı, öğrenci ilişkileri, pazarlama faaliyetleri ve sertifika basımına kadar olan tüm süreci EYSİS ile planlayabilir ve yönetebilirsiniz.

Referanslarımız

Hizmet verdiğimiz Kurumlar

2013 yılında kurulan Fonksiyon Yazılım, Kamu ve Özel kuruluşlara yazılım alt yapıları sağlamaktadır.

İşinizi Bir Adım Öteye Taşımak İster misiniz?

Bize yazın iletişimde kalalım.