Google Ads reklamları ile işinizi büyütün

Doğru kampanya yönetimleri ile daha fazla insana markanızı tanıtın.

01

Ne kadar reklam, o kadar müşteri!

İnternet reklamcılığı ciddi eğitim ve tecrübe gerektiren bir konudur. Reklamın mecrası internet ortamı olduğunda dijital reklam özelliklerinin tamamını barındıran en mükemmel reklam alanı tartışmasız Google Ads Reklamları ’dır.

Markanızı daha fazla kişiye ulaştırın

Dünya genelinde milyarlarca kullanıcıya sahip olması, şeffaf, yüksek performanslı, ölçülebilir, bütçesi kontrol edilebilir bir sisteme sahip olması, sadece hedef kitlesine ulaştığında ücretlendirme yapması Google Reklamlarını mükemmel kılmaktadır.

Google Ads Reklamları, marka bilinirliğini artırma,  ürün satışı yapma, video izletme gibi
her türlü amaca hizmet edebilir.

Google Ads Reklam Türleri

Arama Ağı Reklamları

Sizin için oluşturulan kampanyalar, belirlenen anahtar kelimeler ile ilgili arama yapan kişilere sayfaların en üst kısmında gösterilir. Arama ağı reklamları, sosyal medya veya görüntülü reklamların aksine müşterinin ihtiyaç anında size ulaşmasını sağlar. Amacınız ihtiyaç anında potansiyel müşterilere ulaşmaksa arama ağı reklamları sizin için en doğru tercih olacaktır.

Görüntülü Reklam Ağı

Google Görüntülü Reklam Ağı (GDN), Google’ın portföyünde bulunan websitelerinde farklı boyutlarda genellikle resim formatında reklamınızı internet kullanıcılarıyla buluşturmanızı sağlayan reklam ağıdır. Youtube, Gmail gibi mecralar da GDN’e dahildir.

Alışveriş Reklamları

E Ticaret sitelerinin şüphesiz Google’da ilk durağı Google Alışveriş Reklamlarıdır (Merchant Center). Reklamlarınız Google'ın Alışveriş sekmesinde gösterilir Arama ağı reklamında olduğu gibi alışveriş reklamında da reklamınıza tıklandığında ödeme yaparsınız.

Youtube Video Reklamlar

YouTube reklamlarıyla, potansiyel müşterilerinize YouTube'da video izlerlerken veya arama yaparlarken ulaşın. Youtube reklamları hedef kitleye hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlar. Hedef kitlenizi cinsiyet, yaş, ilgi alanları ve konuma göre seçebilirsiniz. Sadece video reklamınız izlendiğinde para ödersiniz.

Google Ads (Adwords) nedir?

Doğru bir Ads kampanyası işletmenize pek çok avantaj sağlar.

Google Ads (eski adıyla Google Adwords), belirli bir bütçe karşılığı Google’ın arama sonuçlarında işletmenizle alakalı belirlenen kelimelerde üst sırada çıkmanızı, Google çözüm ortağı site ve uygulamalarda  görüntülü reklamlar yayınlamanızı ya da Youtube da video reklamlar vermenizi sağlayan bir platformdur.

Örneğin sıhhi tesisat yapan bir işletme olarak bulunduğunuz il ve ilçe bazında yapılan aramalarda organik arama sonuçları öncesinde siteniz  gösterebilir. 

02

Milyonlarca potansiyel müşteri

Bir araştırmaya (Forbes) göre Google ziyaretçilerinin %75’i ikinci sayfaya geçmiyor. Yani bulunabilirlik ve ulaşılabilirlik için Google arama sonuçlarında ilk sayfada hatta ilk sıralarda yer almalısınız.

Doğru yapılandırılmış bir reklam kampanyası ile üst sıralarda yer alırsınız ve  markanız veya ürününüz milyonlarca kişiye kolay bir şekilde ulaşabilir.

Adwords, SEO'dan daha hızlı çalışır

Adwords ile SEO kampanyaları kıyaslandığında öne çıkan en önemli fark hız oluyor.

Google Ads’in en büyük faydası, SEO’dan daha hızlı çalışmasıdır. Hem SEO hem de Google Ads, daha fazla trafik ve potansiyel müşteri oluşturmak için arama motoru pazarlama stratejileridir. Ancak, iyi optimize edilmiş bir Google Ads Kampanyası, bir işletmenin aramada çok imrenilen ilk sırayı alması için çok daha hızlı çalışabilir.

İşte daha hızlı ve daha etkili olmasının bazı nedenleri:

* Aynı anda birden fazla anahtar kelimeye odaklanabilirsiniz. * İstediğiniz zaman kampanyayı açıp kapatabilirsiniz.* Kampanyalar anında görünürlük kazanır.

Projenizi bizimle birlikte
gerçekleştirin

Birçok sektörden birçok şirkete ortak olmanın keyfini yaşadık.

Fikirleştirme ve Değerlendirme

Ürün Tasarımı Süreci (Product Design Sprint)

Kapsam Belirleme Oturumları (Scoping Session )

Kullanıcı Deneyimi İnceleme (UX Review)

Araştırma ve Geliştirme (Research and Development)

Ürün
Tasarımı

Ürün Tasarımı (Product Design)

Kullanıcı Deneyimi Tasarımı (UX Design)

Web Geliştirme

Mobil Geliştirme