Sosyal Medya Yönetimi sayesinde kitlenize hiç olmadığınız kadar yakın olun

İşin uzmanları ile çalışmak sosyal medyadan en fazla verimi almanızı sağlar.

01

En güncel sosyal medya stratejilerinden geri kalmayın

Dünya genelindeki 4.2 milyar aktif sosyal medya kullanıcı sayısı her geçen gün artmaya devam ediyor. Geniş kitlelere ulaşma avantajı aynı zamanda yeni stratejiler üretme zorunluluğunu da doğuruyor. İyi bir sosyal medya yönetimi ile hedef kitlenize daha kolay ulaşabilirsiniz.

İşinizi daha geniş kitlelere ulaştırın

Sosyal medya yönetimi konusunda uzman ekibimiz, size birçok açıdan katkı sağlayacaktır.

Özel Tasarımlar

Sizin için özel olarak hazırlanan tasarımlar ile dijitalde özgün kalın.

Öne Çıkan Reklamlar

Doğru stratejiler sayesinde daha fazla sosyal medya kullanıcısına ulaşın.

Hedef Kitle Analizi

Hedef kitlenizi daha iyi tanıyarak hem yeni müşteriler çekin hem de var olan müşterilerinizin memnuniyetini sağlamak için çalışın.

Rakipleri Tanıma

Rakiplerinizi tanıyarak rekabet ortamından galip çıkın.

01
HEDEF Kİtlenİn Tanınması
02
RAKİP ANALİZİ
03
Görsel ve İçerİk Planlaması
04
Sosyal Medya Yönetİmİ

Ağızdan ağıza pazarlama her zaman çok önemli oldu. Günümüzde bu, internetin gücü yüzünden her zamankinden çok daha önemli.

Joe Pulizzi

Yazar, Girişimci

Uzmanların yönetimi sosyal medyada markalaşmanızı sağlasın

Sosyal medya yönetiminin işinize birçok açıdan katkısı olacaktır.

Reklamlar İle Daha Fazla Kullanıcıya Ulaşın

Bilinçli olarak yönetilen içerikler ile reklamlarda öne çıkın.

Zamanı Verimli Kullanın

Planlamalar sayesinde gönderilerinizi paylaşırken vakit kaybetmeyin.

Müşterilerinizle İletişim Kurun

Müşterilerinizin, işinizle ilgili beklentilerine ve yorumlarına hızlıca cevap verin.

Verileri Analiz Edin

Raporları analiz ederek dijitaldeki gücünüzü ve hakimiyetinizi arttırın.

Sosyal medya yönetimi nedir?

Fonksiyon'da sosyal medya yönetimi nasıl yapılır?

Sosyal medya sayfa ve hesaplarının verimli olarak kullanılması, amaca uygun stratejilerin belirlenmesi, acil durumlarda kullanılabilecek yöntemlerin planlanması, marka kimliğinin en doğru şekilde yansıtılması ve tüm bunların birbirleriyle uyumlu bir şekilde yürütülmesi sosyal medya yönetimi olarak tanımlanır.

Sosyal medya yönetim ve reklamcılığı son yıllarda artan sosyal medyanın gücü ile daha da önem kazanmıştır. Birçok kurumsal firma artık sosyal medya uzmanları ile birlikte çalışmaktadır. Siz de, Fonksiyon ile Sosyal Medya İçerik Yönetimi ve Sosyal Medya Marka Yönetimi ihtiyaçlarınızda birlikte çalışarak sosyal medyada markalaşabilir ve potansiyel müşteri kitlenize daha kısa sürede ulaşabilirsiniz.

 

Fonksiyon olarak markanızın sosyal medya hesaplarının yönetimini gerçekleştirirken öncelikle hedef kitlenizi ve rakiplerinizi tanırız. Potansiyel müşterilerinizi harekete geçirecek görsel ve içerik planlamasını sağlıyoruz.

Sosyal medya danışmanlık hizmetleri firmanız için sizin göremediklerinizi görüp bu doğrultudaki rapor ve analizlerle sosyal medyadaki gücünüzü arttırmak için çalışır. Sunduğumuz raporlarla sosyal medyadaki büyüme oranınız, hedef kitleniz gibi verilerin istatistikleri çıkarılır ve bilinçli adımlar atmanıza yardımcı olunur.

Dijital pazarlamada sosyal medyanın önemi

Sosyal medya kampanyaları ile dijital pazarlama adımlarını daha hızlı ve verimli şekilde atabilirsiniz.

Dijital pazarlama dört adımdan oluşmaktadır: elde et, kazan, ölç-optimize et, sahip çık-büyüt. Dijital pazarlama ile müşteriye ulaşmaya çalışan şirketler için oldukça önemli olan bu dört adım birbirinin devamı niteliğindedir.

Elde et aşamasında yapılan sosyal medya pazarlaması; bir ürün veya hizmetin tanıtılmasını, farkındalık ve marka bilinirliğini arttırılmasını amaçlar. Sosyal ağlar, bloglar ve içerik paylaşımı gibi sosyal web araçları sayesinde yapılan faaliyetlerdir. Kazan aşaması, elde etme yönteminden sonra ürüne/hizmete doğru aksiyon alan müşteriyi kazanmak için önemlidir. Bunun için başka aktivitelere ihtiyaç duyulur. Bu aktiviteler; müşteri kararını etkileyen mekanizmaların güçlendirme, içeriği yönetme, metinlerinde ikna edici mesajlar verme gibi çalışmalardır.

Ölç ve optimize et, dijital pazarlama faaliyetlerindeki en önemli aşamadır demek doğru olur. Firmanın başarısını ölçmesine, doğru ve yanlış neler yapıldığının anlaşılmasına yardımcı olurken rakipleri ile kıyaslama sağlayan testler ve analiz yöntemleri uygulanır. Değerlendirmeler yapıldıktan sonra ortaya çıkan sonuçlar doğrultusunda optimize edilecek kısımlar belirlenir. Ardından sahip çık-büyüt aşamasında mevcut müşterileri memnun etmek ve onlar için en iyi hizmeti sunmak amaçlanır. Kişiselleştirme, sadakat programları, referans programları, topluluk oluşturma ve sosyal medya kampanyaları gibi faaliyetlerden yararlanılır.

Sosyal medya kampanyaları, pazarlama çabalarınızın roket yakıtıdır: marka itibarınızı, bilinirliğinizi veya satışlarınızı büyük ölçüde artıran konsantre bir enerji patlaması…Bir sosyal medya kampanyası, belirli bir süre boyunca belirli bir hedefe ulaşmayı amaçlayan, sonuçları izlenebilen ve ölçülebilen bir dizi koordineli faaliyettir. Tek bir ağ ile sınırlandırılabilir veya birden fazla sosyal medya platformunda yer alabilir .

Projenizi birlikte yürütelim.

Birçok sektörden birçok şirkete ortak olmanın keyfini yaşadık.

Fikirleştirme ve Değerlendirme

Ürün Tasarımı Süreci (Product Design Sprint)

Kapsam Belirleme Oturumları (Scoping Session )

Kullanıcı Deneyimi İnceleme (UX Review)

Araştırma ve Geliştirme (Research and Development)

Ürün
Tasarımı

Ürün Tasarımı (Product Design)

Kullanıcı Deneyimi Tasarımı (UX Design)

Web Geliştirme

Mobil Geliştirme