Web Tasarım hizmetleri ile dünya çapında
erişilebilir olun.

Varlığınızı dijitale taşıyarak hedef kitlenize daha kolay ulaşın.

01

Web siteniz ile dijital dünyaya uyum sağlayın.

İnternetin her yerde vazgeçilmez olduğu günümüzde firmaların bir web sitesi sahibi olması lüks olmaktan çıkarak zorunlu bir ihtiyaç haline geldi. Web siteniz işletmenizin kimliği yansıtır.  Bir web sitesinin en önemli özelliklerinden biri kaliteli ve profesyonel görünmesidir. Profesyonel bir web sayfası ile işletmenizin aktif, etkili ve güvenilir görünmesini sağlar.

Web sitenizin olması yeterli değil, etkili bir web siteniz olmalıdır.

İyi görünen bir web tasarım size daha fazla ziyaretçi ve müşteri kazandıracaktır.

Web sitenizin öne çıkması için UX ve UI tasarımcılarımızın yeteneklerinden faydalanın.

Kullanıcı Dostu Tasarım

Kullanıcı dostu ve kolay anlaşılabilir siteniz ile site ziyaretçisi ürün ve içerik ararken zorlanmaz. Kullanıcı kısa süre içerisinde web sitesine giriş amacını gerçekleştiremezse web sitesinden ayrılır bu da site sahibi için iyi bir durum değildir.

SEO Uyumlu Web Sitesi

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) uyumlu web sitesi: sitenizin arama motorları ile uyumlu olmasıdır. SEO kurallarına uygun olarak yapılmış bir site arama motorları tarafından daha fazla ziyaret edilir ve arama sonuçlarında daha üst sıralarda yer almanızı sağlar.

Responsive Tasarım

Farklı platformlar ve cihazlar için kusursuz UX ve UI oluşturun. Responsive web tasarım: farklı ekranlara göre otomatik olarak şekillenen web sitelerini ifade eder. Site içeriği tüm cihazlarda (laptop, tablet, telefon) iyi görünür, anlaşılır ve kolay kullanılabilir olur.

Web Tasarım çalışmanızı neden kurumsal bir ajansla yapmalısınız?

Sizin için yeni fikirlerimiz var!

Herhangi birine yaptırdığınız bir tasarım sonucunda ne kadar geri bildirim alınır, verdiğiniz paraya değer mi, istediğiniz gibi bir site elde edebilir misiniz, meçhul sorular… Web tasarım hizmetinin en önemli kısmı belki de tasarım aşaması bitip yayına alınmasıyla başlayan teknik destek kısmıdır. Kurumsal bir ajansla çalışmanız durumda sıkıntı duyduğunuz her an ulaşabileceğiniz bir ajansınız olur.

Bu nedenle alanında uzman web tasarım ajanslarıyla çalışmanız paranızın karşılığını, gerekli teknik desteği, yönlendirmeyi alacağınız için en doğru seçim olacaktır. 

 

Web Tasarım ihtiyaçlarınızın iyi belirlenmesi gerekir.

Kurumsal bir Web Tasarım ajansı sektörünüze ve firmanızın büyüklüğüne göre ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde belirler. Bu sayede uzun yıllar kullanabileceğiniz bir web siteniz olur. Her 2-3 seneye bir web sitesi yaptırmak zorunda kalmazsınız.

01
Proje Planı
02
Araştırma ve Düzenleme
03
Şema Oluşturma
04
Tasarım
05
Görsel Tasarım
06
Projeyİ Teslİm Etme

En iyi ve en işe yarar yaklaşımlara dayalı bir tasarım süreci

Web tasarımı konusunda en yüksek standartları sağlamak için uzun süredir çalışıyoruz. Kullanıcı ihtiyaçlarının ve beklentilerinin değişmesi durumunda bile kusursuz kullanıcı deneyimi sunacak test edilmiş araçlara ve yaklaşımlara sahibiz.

Sürekli İletişim

Tasarım ekibiyle herhangi bir süreçteki değişiklikler için iş birliği yaparak verimliliği ve kârı arttırın.

Fikir Doğrulama

Kullanıcılara, işinize ve fikrinize dair derinlemesine araştırmalar yaparak elde edilen verilerle ileriye dönük en iyi yolu oluşturun.

UX ve UI Tasarımı

Kullanıcılar için mükemmel arayüzler tasarlayarak hedeflerinizi gerçekleştirin.

Arama motoru optimizasyonu (SEO)

Arama motoru sıralamalarında hızla yükselin.

02

Doğru işleyen süreç projenin başarıya ulaşmasındaki kilit noktadır

Ne kadar geri bildirim alınır, verdiğiniz paraya değer mi, istediğiniz gibi bir site elde edebilir misiniz bu soruların cevaplarını web tasarım sürecinde bulabilirsiniz. Fonksiyon olarak bu cevaplardan daha fazlasını vadediyoruz. Web tasarım hizmetinin tasarım aşaması bitip yayına alınmasıyla başlayan noktada teknik destek sunuyoruz. Böylece yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an ulaşabileceğiniz bir süreci başlatıyoruz.

Responsive (Duyarlı) Web Siteleri

Her cihaz ve çözünürlük düzeninde sorunsuz çalışan ve görüntülenen internet siteleri...

İnternet kullanımı istatistikleri incelendiğinde mobil telefon kullanımının artış gösterdiği; bilgisayar, tablet ve diğer araçların kullanımında ise büyük ölçüde azalma olduğu görülmektedir. Tüm dünyada internet trafiğinin %98’i artık mobil cihazlar ile gerçekleştirilmektedir. Yeni çağın değişen satın alma alışkanlıklarına ayak uydurmak artık bir zorunluluktur. Bu nedenle web sitenizin mobil cihazlarla uyumlu (responsive) olması son derece önemlidir.

Responsive web tasarım; web sitelerinin mobil veya diğer cihazlarda kolaylıkla görüntülenmesini sağlayan son teknolojidir. Farklı ekranlara göre otomatik olarak şekillenen web sitelerini ifade etmektedir. Duyarlı tasarım kullanılarak oluşturulan web siteleri, tarayıcı genişledikçe veya önceden belirlenmiş boyutlara küçültüldükçe farklı içerik gösterecek şekilde tasarlanır ve kullanıcı memnuniyetini sağlama amacı taşır.

Doğru web tasarımın önemi

Doğru web tasarım ile markanıza rekabette avantaj kazandırabilirsiniz.

Web siteniz firmanızın kimliği yansıtır. Artık çoğu firmanın bir web sitesi bulunmakta ve bu da internetteki rekabetin artmasına neden olmaktadır. Bir web sitesinin en önemli özellikleri kaliteli ve profesyonel görünmesidir. Profesyonel bir web sayfası ile firmanızın aktif, etkili ve güvenilir görünmesini sağlayarak kimliğinizi en doğru şekilde yansıtabilirsiniz.

Ziyaretçilerde bıraktığınız izlenim, onların sayfanızda kalmasını ve işletmeniz hakkında daha fazla bilgi edinmek istemesini sağlayabileceği gibi sayfanızdan sonsuza kadar ayrılmalarına da neden olabilir. Bu yüzden iyi bir web tasarımı, yerleşik bir kitle oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

Referanslarımız

Projenizi bizimle birlikte
gerçekleştirin

Birçok sektörden birçok şirkete ortak olmanın keyfini yaşadık.

Fikirleştirme ve Değerlendirme

Ürün Tasarımı Süreci (Product Design Sprint)

Kapsam Belirleme Oturumları (Scoping Session )

Kullanıcı Deneyimi İnceleme (UX Review)

Araştırma ve Geliştirme (Research and Development)

Ürün
Tasarımı

Ürün Tasarımı (Product Design)

Kullanıcı Deneyimi Tasarımı (UX Design)

Web Geliştirme

Mobil Geliştirme