Mobil Uyumlu Site

 

Mobil uyumlu (Responsive) site nedir?

Responsive site geliştirildiği çözünürlüklerin dışındaki çözünürlüklere uyum sağlayarak diğer bütün cihazlarda, özellikle telefonlarda, bozulmadan uyumlu bir şekilde çalışan sitedir. Siteniz bütün cep telefonlarında, tabletlerde ve çeşitli çözünürlüklere sahip bilgisayarlarda düzgün bir şekilde çalışır.

 

Günümüzde mobil cihazlardan yapılan alışverişlerin sayısının bilgisayardan yapılanlara açık ara bir fark attığı düşünülürse Mobil Uyumlu (Responsive) siteler özellikle kurumsal firmalar için oldukça büyük önem arz etmektedir. Responsive olarak tasarlanmış ve tasarlanırken bazı kurallara dikkat edilmiş siteler, müşterilerinizin gözünde sizi 1 adım öne çıkararak daha güvenilir gözükmenizi sağlayacaklardır.

 

Her popüler ve önemli olan şeyde olduğu gibi doğal olarak Ankara mobil uyumlu site geliştiren firmalar arasında da oldukça fazla rekabet ve alternatif bulunmakta. Bu alternatifler arasından doğru seçimi yapmak ise mobil uyumlu site yaptırmak isteyen kişileri oldukça fazla zorlamaktadır. Bizler de Fonksiyon Yazılım olarak bu zorluğu ortadan kaldırıyor ve size eşsiz, müşterilerinizin girdiğinde çıkmak istemeyeceği mobil uyumlu web siteleri geliştiriyoruz.

 

Eğer siz de, her giren müşteriye güven veren ve kolay kolay çıkmak istemeyeceği mobil uyumlu bir web site yaptırmak istiyorsanız Fonksiyon Yazılım olarak size yardımcı olmak için hazırız. Her türlü sektörde ve amaçta site geliştirebilmekteyiz. Şimdiye kadar yaptığımız sitelerden bazılarını incelemek isterseniz sitemizin referanslar bölümünü inceleyebilirsiniz. Sizler için geliştirebileceğimiz web sitelerinde kesinlikle bir sektör sınırlaması bulunmamaktadır. İşinin uzmanı teknik ekibimiz web standartlarının son gerekliliklerine uyarak size her cihazda sorunsuz bir şekilde çalışacak web sitesi geliştirecek ve teslim edecektir.

Fikirleştirme ve Değerlendirme

Ürün Tasarımı Süreci (Product Design Sprint)

Kapsam Belirleme Oturumları (Scoping Session )

Kullanıcı Deneyimi İnceleme (UX Review)

Araştırma ve Geliştirme (Research and Development)

Ürün
Tasarımı

Ürün Tasarımı (Product Design)

Kullanıcı Deneyimi Tasarımı (UX Design)

Web Geliştirme

Mobil Geliştirme